Piszczek do Błaszczykowskiego: – Przyjacielu, baw się dobrze

redakcja

Autor:redakcja

16 czerwca 2023, 17:28 • 1 min czytania

Reklama
Piszczek do Błaszczykowskiego: – Przyjacielu, baw się dobrze

Jakub Błaszczykowski wystąpi w piątek po raz ostatni w reprezentacji Polski. Jego pożegnalny mecz skomentował na Instagramie Łukasz Piszczek.

Reklama

Przyjacielu, mimo przeciwności losu spełniłeś marzenia z dzieciństwa i dzisiaj po raz 109. będziesz reprezentował nasz kraj. Cieszę się, że mogłem Ci w tym towarzyszyć, wspólnie atakowaliśmy i broniliśmy zawsze razem. To była nasza siła! Dzisiaj rozegrasz swój ostatni mecz z orłem na piersi… Baw się dobrze – napisał na Instagramie Łukasz Piszczek.

Przez lata Piszczek i Błaszczykowski stanowili o sile prawego skrzydła reprezentacji Polski i Borussii Dortmund. Obrońca zakończył swoją karierę reprezentacyjną w listopadzie 2019 roku przeciwko Słowenii. Pożegnanie pomocnika zaplanowano natomiast na piątkowe towarzyskie spotkanie z Niemcami.

W dotychczasowych 108. występach Błaszczykowski strzelił 21 goli i zanotował 11 asyst. Po raz ostatni z orzełkiem na piersi zagrał we wrześniu 2019 roku.

WIĘCEJ O POŻEGNANIU BŁASZCZYKOWSKIEGO:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank