Oficjalnie: Artur Sobiech przedłużył umowę

redakcja

Autor:redakcja

06 czerwca 2023, 16:02 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Artur Sobiech przedłużył umowę

Napastnik Lecha Artur Sobiech przedłużył kontrakt z poznańskim klubem. Blisko 33-letni snajper podpisał z Kolejorzem roczną umowę.

Reklama

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Artur Sobiech odejdzie z Lecha Poznań. Nie mógł liczyć na regularną grę i nosił się z zamiarem poszukania nowych wrażeń w innym miejscu. Jednak podczas kontuzji Mikaela Ishaka pojawiał się na boisku znacznie częściej, finalnie rozgrywając 27 meczów we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie. Strzelił w nich pięć goli i zanotował jedną asystę.

To skłoniło zawodnika i sam klub do podjęcia rozmów na temat przedłużenia kontraktu. Obecna umowa wygasała z końcem czerwca. Została jednak prolongowana o rok, w wyniku czego w następnym sezonie dalej będzie reprezentował barwy Kolejorza. Do Poznania napastnik trafił w 2021 roku z tureckiego Fatih Karagumruk.

Lech ma swoją uznaną markę zarówno w Polsce, jak i Europie. Mam nadzieję, że będę mógł przyczynić się do kolejnych sukcesów – powiedział Sobiech, cytowany przez oficjalny profil klubu na Twitterze.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
La Liga

Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Braian Wilma
2
Alvarez chce transferu. Atletico złoży skargę na Barcelonę

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank