Dani Olmo zimą odejdzie z Barcelony? To byłaby sensacja

Kamil Warzocha

Opracowanie:Kamil Warzocha

26 grudnia 2024, 16:25 • 1 min czytania

Reklama
Dani Olmo zimą odejdzie z Barcelony? To byłaby sensacja

Czyżby Dani Olmo miał odejść z Barcelony? Angielskie media wieszczą sensacyjne rozwiązanie problemu Dumy Katalonii z zarejestrowaniem hiszpańskiego zawodnika.

Reklama

„Daily Mail” sugeruje, że przedstawiciele Daniego Olmo skontaktowali się z dwoma klubami: Manchesterem United i Manchesterem City. To pokłosie obaw o najbliższą przyszłość, w której wiele zależy od finansowej gimnastyki Barcelony. Nie jest bowiem pewne, że klub z Katalonii rozwiąże sprawę przełożoną w czasie.

Po letnim transferze Olmo udało się zarejestrować tymczasowo na miejsce kontuzjowanego zawodnika, a teraz trzeba to zrobić normalnie, bez tego typu koła ratunkowego i oczywiście na stałe.

Skąd w ogóle takie plotki na temat Olmo?

Jego agent, Andy Bara, został „przyłapany” na pobycie w Manchesterze. Dziennikarze zapytali go, co tam robi, a on odpowiedział, że jest na wakacjach. Naturalnie należałoby zapytać: serio, na wakacjach w Manchesterze? Tym bardziej teraz, tuż przed zimowym okienkiem? To może być przypadek, ale nie musi. Według angielskich mediów – nie i jest to sygnał, że Olmo nie może być pewny pracy wykonanej przez Barcę, która znowu musi zmierzyć się z ostrymi regulacjami La Liga.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Kamil Warzocha

W Weszło od początku 2021 roku. Filolog z licencjatem i magister dziennikarstwa z rocznika 98’. Niespełniony piłkarz i kibic FC Barcelony, który wzorował się na Lionelu Messim. Gracz komputerowy (Fifa i Counter Strike on the top) oraz stały bywalec na siłowni. W przyszłości napisze książkę fabularną i nakręci film krótkometrażowy. Lubi podróżować i znajdować nowe zajawki, na przykład: teatr komedii, gra na gitarze, planszówki. W pracy najbardziej stawia na wywiady, felietony i historie, które wychodzą poza ramy weekendowej piłkarskiej łupanki. Ogląda przede wszystkim Ekstraklasę, a że mieszka we Wrocławiu (choć pochodzi z Chojnowa), najbliżej mu do dolnośląskiego futbolu. Regularnie pojawia się przed kamerami w programach “Liga Minus” i "Weszlopolscy".

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

La Liga

Reklama
Ekstraklasa

Lech czeka na kluczową decyzję. Przyszłość jednego z liderów wciąż niepewna

Kacper Korpak
20
Lech czeka na kluczową decyzję. Przyszłość jednego z liderów wciąż niepewna
La Liga

Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez

Maciej Piętak
5
Barcelona szuka zastępcy Lewandowskiego. Nie tylko Alvarez