Kolejny polski hat-trick w Barcelonie [WIDEO]

Paweł Wojciechowski

Opracowanie:Paweł Wojciechowski

28 września 2024, 22:09 • 1 min czytania 2 komentarze

Ewa Pajor szybko chyba chce dogonić Roberta Lewandowskiego, jeśli chodzi o strzeleckie wyczyny w barwach FC Barcelony. Polka ustrzeliła hat-tricka w ligowym meczu z Granadą.

49 goli w 76 meczach – taki jest aktualny dorobek kapitana reprezentacji Polski w barwach Blaugrany. Jego 28-letnia klubowa koleżanka pozazdrościła mu strzeleckich osiągnięć i ma już pięć bramek w czterech spotkaniach. Polka do drużyny z Katalonii dołączyła przed tym sezonem, a po hitowym transferze z Wolfsburga były spore oczekiwania przed naszą atakującą.

W pierwszym ligowym spotkaniu Polka ustrzeliła dublet w meczu z Deportivo La Coruna. Kiedy w kolejnych dwóch zaciął jej się celownik, hiszpańskie media zaczęły odliczać jej minuty bez gola. W czwartym meczu z Granadą Polka rozwiała jednak wątpliwości co do swojej aktualnej formy.

Strzelanie rozpoczęła już po 12 sekundach, a kiedy w 72. minucie opuszczała boisko przy akompaniamencie oklasków, miała już na koncie trzy trafienia. Cały mecz zawodniczki Blaugrany rozstrzygnęły na swoją korzyść aż 10:1 i oczywiście prowadzą w tabeli żeńskiej La Ligi z kompletem zwycięstw.

Kibic FC Barcelony od kiedy Koeman strzelał gola w finale Pucharu Mistrzów, a rodzice większości ekipy Weszło jeszcze się nawet nie znali. Fan Kobe Bryanta i grubego Ronaldo. W piłce jak i w pozostałych dziedzinach kocha lata 90. (Francja'98 na zawsze w serduszku). Ma urodziny tego dnia co Winston Bogarde, a to, że o tym wspomina, potwierdza słabość do Barcelony i lat 90. Ma też urodziny tego dnia co Deontay Wilder, co nie świadczy o niczym.