Komedia w polu karnym BSC Young Boys [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

17 września 2024, 20:33 • 1 min czytania 0 komentarzy

Zawodnicy BSC Young Boys będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o bramce na 0:2. „Tiki-taka” we własnym polu karnym niezupełnie im się opłaciła.

BSC Young Boys podejmował Aston Villę w ramach 1. kolejki fazy ligowej Ligi Mistrzów. Anglicy lepiej weszli w ten mecz, co znalazło swoje odzwierciedlenie w 27. minucie – wówczas do siatki trafił Youri Tielemens, który nie dał szans bramkarzowi po mocnym strzale.

Około dziesięć minut później gospodarze stracili kolejną bramkę. Doprawdy w przedziwny sposób. Mohamed Camara zagrał we własnym polu karnym do swojego bramkarza, który musiał ratować się faulem, aby zdążyć do piłki przed przeciwnikiem – gwizdka jednak nie było, futbolówkę przejął Jacob Ramsey i wpakował ją do siatki, gdy bramkarz leżał sobie obok.

Zespół Matty’ego Casha wygrał 3:0. Polaka zabrakło w składzie, jest kontuzjowany. Cały mecz na ławce YB przesiedział z kolei Łukasz Łakomy.