Fornalik: Nie wiem, skąd tak ogromne oczekiwania względem Zagłębia

Patryk Stec

Opracowanie:Patryk Stec

22 sierpnia 2024, 17:15 • 1 min czytania

Reklama
Fornalik: Nie wiem, skąd tak ogromne oczekiwania względem Zagłębia

Zagłębie Lubin przeciętnie rozpoczęło sezon, a Waldemar Fornalik tonuje nastroje. W tym sezonie Miedziowi wygrali tylko jedno spotkanie.

Reklama

Oczekiwania w Lubinie są ogromne, ale prawdę powiedziawszy, nie wiem do końca, z czego to wynika – mówi trener Fornalik w tygodniku Piłka Nożna. – Jeżeli ktoś patrzy na klub przez pryzmat KGHM, to muszę powiedzieć, że nie jesteśmy w czołówce ligi pod względem apanaży wypłacanych zawodnikom.

Zagłębie zajmuje rozczarowujące trzynaste miejsce w tabeli Ekstraklasy. Pod koniec czerwca Waldemar Fornalik przedłużył kontrakt do końca obecnego sezonu.

Czytaj więcej o Ekstraklasie:

Fot. Newspix

Reklama
Patryk Stec

Od dziecka fan Realu Madryt i hiszpańskiej piłki, ale nieobce są mu realia klubów z niższych lig. Dużą część wolnego czasu spędza na czytaniu książek o służbach specjalnych, polityce i grze w Football Managera. Ma licencję UEFA C, więc ma papier na używanie słów "tercja", "baza" i "półprzestrzeń".

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
7
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie