Fiabema i Hakans nie wyróżniają się na tle… III-ligowej Kotwicy Kórnik

Autor:Bartosz Lodko

10 sierpnia 2024, 21:04 • 1 min czytania 20 komentarzy

Bryan Fiabema i Daniel Hakans na razie wyglądają, jakby ściągnięto ich do III-ligowych rezerw Lecha Poznań. Czy w drugiej drużynie robiliby różnicę? Dziś okazało się, że nie do końca…

W trwającym oknie transferowym „Kolejorz” sprowadził do stolicy Wielkopolski m.in. Bryana Fiabemę, Daniela Hakansa czy Iana Hoffmanna. Cała trójka znalazła się w sobotę w wyjściowym składzie na mecz z Kotwicą Kórnik.

Zespół Grzegorza Wojtkowiaka – wzmocniony posiłkami z jedynki – tylko zremisował 1:1 z Kotwicą Kórnik. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył w 35. minucie Hakans, który wykorzystał błąd defensywy gości.

Norweg oraz Fin zostali zmienieni w 61. minucie meczu, natomiast Amerykanin dograł to spotkanie do końca.

Jeśli „wzmocnienia” drużyny aspirującej do mistrzostwa Polski nie robią różnicy na czwartym szczeblu rozgrywkowym, obawiamy się, że nie będą robić różnicy również w Ekstraklasie.

Swoją przygodę z Weszło, a w zasadzie z Weszło Junior, z którym jest związany od pięciu lat, rozpoczął od zagranicznego reportażu. Co prawda z oddalonej o kilkanaście kilometrów od polskiej granicy Karwiny, ale to już szczegół. Ma ten problem, że naprawdę za żadną drużynę nie trzyma kciuków, chociaż czasem może i by chciał.