Palmer z dystansu. Anglicy doprowadzili do remisu w finale EURO 2024! [WIDEO]

Autor:Bartosz Lodko

14 lipca 2024, 22:40 • 1 min czytania 1 komentarz

Gdy Nico Williams zdobył bramkę na 1:0 dla Hiszpanii, wydawało się, że za chwilę zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego dobiją podopiecznych Garetha Southgate’a. Tymczasem Cole Palmer doprowadził do wyrównania!

Piłkarz Chelsea wszedł na murawę stadionu w Berlinie w 70. minucie, a zaledwie trzy minuty później wpisał się na listę strzelców. 22-latek popisał się precyzyjnym uderzeniem z dystansu, zmieniając rezultat na tablicy wyników na 1:1.

Swoją przygodę z Weszło, a w zasadzie z Weszło Junior, z którym jest związany od pięciu lat, rozpoczął od zagranicznego reportażu. Co prawda z oddalonej o kilkanaście kilometrów od polskiej granicy Karwiny, ale to już szczegół. Ma ten problem, że naprawdę za żadną drużynę nie trzyma kciuków, chociaż czasem może i by chciał.