Igor Lewczuk rozstał się z KTS-em Weszło

Bartosz Lodko

10 lipca 2024, 21:35 • 1 min czytania

Reklama
Igor Lewczuk rozstał się z KTS-em Weszło

Igor Lewczuk kończy swoją przygodę z KTS-em, o czym klub poinformował oficjalnie w mediach społecznościowych.

Reklama

– Dziękujemy za grę Igor! Żegnamy jednego z najbardziej utytułowanych zawodników, jacy mieli okazję grać dla KTS-u – czytamy.

Doświadczony defensor w barwach KTS-u rozegrał łącznie 42 spotkania. Wcześniej występował m.in. w Legii Warszawa, Jagiellonii Białystok, Ruchu Chorzów czy Girondins Bordeaux.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. FotoPyK

Bartosz Lodko

Swoją przygodę z Weszło, a w zasadzie z Weszło Junior, z którym jest związany od pięciu lat, rozpoczął od zagranicznego reportażu. Co prawda z oddalonej o kilkanaście kilometrów od polskiej granicy Karwiny, ale to już szczegół. Ma ten problem, że naprawdę za żadną drużynę nie trzyma kciuków, chociaż czasem może i by chciał.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
3
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Niższe ligi

Reklama