Hiszpania nokautuje Chorwację! Już 3:0! [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

15 czerwca 2024, 19:01 • 2 min czytania 0 komentarzy

To już zaczyna wyglądać jak znęcanie się nad przeciwnikiem. Najpierw dwie bramki w trzy minuty, a później jeszcze gol do szatni. Hiszpania jest dziś bardzo mocna.

Monotonnie zaczął się nam ten mecz i zaczynało zapowiadać się na średniej klasy widowisko, lecz wówczas Hiszpania wzięła się do roboty. Zrobiła to, najpierw pakując dwie bramki w trzy minuty, a potem dokładając jeszcze trafienie pod sam koniec pierwszej połowy.

Gol numer jeden – Alvaro Morata otrzymał świetne podanie i z chłodną precyzją doprowadził akcję do samego końca, umieszczając piłkę w siatce:

Gol numer dwa – Fabian Ruiz pobawił się kilkoma obrońcami, znalazł jeszcze czas na przymierzenie, a później zostało mu tylko podwyższyć prowadzenie:

Gol numer trzy – piękne dośrodkowanie Yamala, idealne wykończenie Carvajala, rywal na kolanach.

Obie ekipy zeszły już do szatni. Do przerwy Hiszpania prowadzi z Chorwacją 3:0 w meczu grupowym Euro 2024.