Montella: Drugi gol dla Polski był niezasłużony

Patryk Stec

Opracowanie:Patryk Stec

11 czerwca 2024, 09:22 • 1 min czytania 13 komentarzy

Selekcjoner Turków, Vincenzo Montella nie był zadowolony po przegranym meczu 1:2 z Polakami. Uważa, że jego zespół nie zasłużył na porażkę w tym spotkaniu.

Od pięciu meczów nie wygrywamy, ale we wszystkich sparingach wybraliśmy sobie trudnych rywali – mówił podczas konferencji prasowej. – Zależy nam na tym, aby jak najlepiej przygotować się do Euro. Myślę, że nie była to nasza zasłużona porażka. Martwi mnie to, że ciężko pracujemy, staramy się, a każda porażka wpływa na nasze samopoczucie. Nie jestem zaniepokojony, bo mieliśmy 20 okazji strzeleckich. Musimy mieć lepszą skuteczność, zdaję sobie z tego sprawę.

– Dzisiejsza porażka nie jest zasłużona, szczególnie patrząc na drugą połowę. Drugi gol dla Polski był niezasłużony, byliśmy silniejsi w drugiej połowie – zaznaczał Włoch.

Turcja na Euro 2024 zmierzy się w grupie z Portugalią, Gruzją i Czechami. Pierwszy mecz rozegra 18 czerwca z Gruzją w Dortmundzie.

WIĘCEJ O REPREZENTACJI POLSKI:

Od dziecka fan Realu Madryt i hiszpańskiej piłki, ale nieobce są mu realia klubów z niższych lig. Dużą część wolnego czasu spędza na czytaniu książek o służbach specjalnych, polityce i grze w Football Managera. Ma licencję UEFA C, więc ma papier na używanie słów "tercja", "baza" i "półprzestrzeń".