Trzech zawodników odchodzi z Motoru Lublin

Damian Popilowski

Opracowanie:Damian Popilowski

05 czerwca 2024, 21:01 • 2 min czytania

Reklama
Trzech zawodników odchodzi z Motoru Lublin

Mała rewolucja kadrowa w Motorze Lublin. Klub oficjalnie poinformował o odejściu Przemysława Szareka, Piotra Kusińskiego oraz Michała Żebrowskiego.

Reklama

Przemysław Szarek ma na koncie 14 rozegranych spotkań w barwach Motoru Lublin, w których udało mu się raz trafić do siatki. Jego umowa wygasa 30 czerwca i klub oficjalnie ogłosił, że nie zostanie przedłużona. 

Sytuacja wygląda podobnie u Piotra Kusińskiego. Defensywny pomocnik w pierwszej lidze przebywał na boisku jedynie przez 16 minut w meczu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Nieszczęśliwie zerwał później na treningu więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie oraz uszkodził boczną łąkotkę, co sprawiło, że więcej go już nie zobaczyliśmy na boisku.

Nie zostanie przedłużony również kontrakt Michała Żebrowskiego. 27-latek w zakończonym już sezonie wystąpił w dziewięciu spotkaniach i zanotował asystę.

Reklama

Motor Lublin rzutem na taśmę wygrał z Arką Gdynia w finale baraży, strzelając dwie bramki w samej końcówce spotkania. Tym samym drużyna Mateusza Stolarskiego awansowała na najwyższy poziom ligowy w Polsce po raz pierwszy od 32 lat.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]

Duda  &  Janczyk
10
Ciekawy transfer w Ekstraklasie. To skuteczny 21-latek [NEWS]