Kozłowski z golem, Vitesse remisuje z Ajaxem [WIDEO]

Opracowanie:Bartek Wylęgała

19 maja 2024, 16:59 • 1 min czytania 5 komentarzy

Kacper Kozłowski gra w Vitesse sporo i radzi sobie tam całkiem nieźle. Niestety, nie można tego samego powiedzieć o jego drużynie, która boryka się z ogromnymi problemami finansowymi i jest już pewna spadku. Ma na koncie… sześć punktów, bo 18 jej zabrano.

Eufemistycznie mówiąc, kibice na trybunach nie mają tam zbyt często powodów do uśmiechu. Jeden z niewielu dał im właśnie Kozłowski swoją bramką w meczu z Ajaxem Amsterdam, który też zresztą znajduje się obecnie w fazie sporego kryzysu. W 78. minucie, przy wyniku 1:1, polski pomocnik wbiegł w pole karne i wykorzystał dogranie Thomasa Buitnika.

Goście w 90. minucie zdołali wyrównać. Nic ten rezultat nie zmienia. Vitesse, które od niedawna trenuje John van den Brom, już dawno wbiło gwóźdź do swojej trumny. Co gorsza, ostatnio klub posunął się do otworzenia zbiórki funduszy wśród własnych kibiców na dalsze funkcjonowanie…

Więcej na Weszło:

Nie Real, nie Barcelona, a Jordan-Sum Zakliczyn. Szczerze wierzy, że na około stumiejscowy stadion z atrakcyjnym dojazdem zawita jeszcze kiedyś Puchar Mistrzów. Do tego czasu pozostaje mu oglądanie hiszpańskiej i portugalskiej piłki. Czasem lubi także dietę wzbogacić o sporty walki, a numerowane gale UFC są dla niego świętem porównywalnym z Wielkanocą. Gdyby mógł, to powiesiłby nad łóżkiem plakat Seana Stricklanda, ale najpierw musi wymyśleć jak wytłumaczy się z tego znajomym.