Kosmos w Serie A. Mecz wznowiony po 11 dniach z nowym trenerem u steru

Opracowanie:Damian Popilowski

25 kwietnia 2024, 22:41 • 2 min czytania 4 komentarze

AS Romie wystarczyło 25 minut na zwycięstwo z Udinese Calcio w nietypowym meczu ligi włoskiej. Był on wznowieniem uprzednio przerwanego spotkania, a jeszcze dziwniejsze jest to, że u jednej z ekip w międzyczasie… zmienił się trener.

Udinese Calcio zmierzyło się z dziś AS Romą w spotkaniu 32. kolejki Serie A. Spotkanie trwało zaledwie 25 minut, ponieważ było ono jedynie dokończeniem wcześniejszego meczu. W pierwotnym terminie Evan Ndicka zasłabł w okolicach 71. minuty, po czym koledzy z drużyny nie zgodzili się na kontynuowanie grania.

Dziś mecz został wznowiony przy stanie 1:1.

Ostatecznie to AS Roma wyszła z tarczą, a szczęśliwą bramkę na 2:1 zdobył w 95. minucie Bryan Cristante. Co ciekawe, Udinese Calcio dokończyło to starcie z innym trenerem, niż je rozpoczęło, ponieważ w międzyczasie Fabio Cannavaro zastąpił na fotelu szkoleniowca Gabriele Cioffiego, który został zwolniony za rozczarowujące wyniki.

Po tym zwycięstwie AS Roma plasuje się na piątej pozycji w tabeli Serie A z dorobkiem 58 pkt. Udinese znajduje się natomiast tuż nad strefą spadkową z 28 oczkami na koncie.