Chwile grozy we Włoszech, piłkarz upadł na murawę bez kontaktu z rywalem [WIDEO]

Opracowanie:Piotr Rzepecki

14 kwietnia 2024, 20:19 • 1 min czytania 4 komentarze

Horror podczas meczu Romy z Udinese. Klubowy kolega Nicoli Zalewskiego, Evan Ndicka, w drugiej połowie upadł na murawę bez kontaktu z przeciwnikiem i trzymał się za klatkę piersiową. Najpewniej chodzi o problemy z sercem.

Piłkarz został przewieziony do szpitala, a sędzia zdecydował, że spotkanie zostanie zakończone.

– W związku z wydarzeniem z udziałem Evana Ndicka mecz został zawieszony – czytamy w komunikacie Romy. – Zawodnik jest przytomny i został przetransportowany do szpitala na badania. Evan, wszyscy jesteśmy z tobą!

W składzie Romy od pierwszej minuty występował Nicola Zalewski. Gdy wstrzymano grę, tablica rezultatów pokazywała remis 1:1.

Aktualizacja: Roma poinformowała, że zdrowiu piłkarza nie zagraża niebezpieczeństwo. Czuje się lepiej, ale pozostanie w szpitalu na obserwacji.

Urodził się dzień po Kylianie Mbappe. W futbolu zakochał się od czasów polskiego trio w Borussi Dortmund. Sezon 2012/13 to najlepsze rozgrywki ever, przynajmniej od kiedy świadomie śledzi piłkarskie wydarzenia. Zabawy z kotem Maurycym, Ekstraklasa, powieści Stephena Kinga.