W Polsce gol bramkarza, w Anglii dublet z… samobójów! [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

01 kwietnia 2024, 18:52 • 1 min czytania 0 komentarzy

1 kwietnia zapewnia nam mnóstwo atrakcji – tym razem przenosimy się do angielskiej Championship. Liam Kitching w zaledwie 38 minut zdobył dwie bramki dla… przeciwnego zespołu.

Coventry City mierzyło się u siebie w poniedziałek w meczu ligowym z Cardiff. Wynik spotkania otworzył w 22. minucie Ellis Simms. 23-letni napastnik wykorzystał dośrodkowanie Milana van Ewijka, zdobywając 11. bramkę w tym sezonie.

Siedem minut później do siatki trafił Liam Kitching, co powinno oznaczać 2:0, lecz zawodnik gospodarzy skierował piłkę do własnej bramki po rzucie rożnym.

Na tym nie poprzestał – w drugiej połowie strzelił drugiego samobója, gdy piłka odbiła się od niego po dośrodkowaniu Josha Bowlera.

Więcej bramek w tym starciu nie zobaczyliśmy i w ten nietypowy sposób Cardiff City zapewniło sobie zwycięstwo oraz 11. lokatę w tabeli.