Piękna bramka Szmyta uratowała zwycięstwo młodzieżówki [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

21 marca 2024, 19:59 • 1 min czytania 0 komentarzy

Reprezentacja Polski U-21 zwyciężyła 2:1 z Izraelem, a bohaterem tego spotkania okazał się Kajetan Szmyt, który zdobył piękną bramkę w ostatnich minutach spotkania.

Reprezentacja Polski do lat 21 mierzyła się z Izraelem w kwalifikacjach do młodzieżowych mistrzostw Europy. Już w 5. minucie rywale wyszli na prowadzenie po golu Adiego Yony i nie zapowiadało się na to, aby nasza kadra była w stanie szybko wyrównać.

Dopiero zmiany przeprowadzone w przerwie zaowocowały trafieniem na 1:1 Maksymiliana Pingota, który był we właściwym miejscu, aby dobić piłkę wypuszczoną przez izraelskiego bramkarza. Bohaterem okazał się finalnie Kajetan Szmyt. 21-latek oszukał w polu karnym jednego z przeciwników i oddał piękny, skuteczny strzał.