Dwóch reprezentantów Polski kontuzjowanych w meczu z Estonią

Opracowanie:Damian Popilowski

21 marca 2024, 22:30 • 1 min czytania 0 komentarzy

Przemysław Frankowski i Matty Cash z powodów zdrowotnych musieli zejść z boiska. Nie jest jeszcze jasne, jak poważne są urazy reprezentantów Polski.

Reprezentacja Polski wygrywa z Estonią już 5:1 w półfinale baraży o Euro 2024. Nasza kadra jest o krok od sukcesu, lecz zwycięstwo może mieć gorzki posmak, bowiem w przerwie zmieniony został zdobywca pierwszej bramki – Przemysław Frankowski. Nie ma jeszcze żadnych oficjalnym informacji, lecz 28-latek miał sygnalizować lekki problem zdrowotny, dlatego Michał Probierz nie chciał ryzykować i podjął decyzję o zmianie.

Znacznie gorzej wyglądała sytuacja Casha, który spędził na boisku zaledwie kilka chwil. Został wprowadzony na początku drugiej połowy, ale w 54. minucie położył się z grymasem bólu na twarzy: