Jagiellonia broni się przed kolejną porażką na własnym stadionie [WIDEO]

Opracowanie:Bartosz Lodko

28 lutego 2024, 19:26 • 1 min czytania 1 komentarz

„Duma Podlasia” broni się przed kolejną porażką na własnym boisku. Zespół prowadzony przez Adriana Siemieńca doprowadził do wyrównania i dogrywki w ćwierćfinałowym starciu Pucharu Polski z Koroną.

To drużyna z Kielc niespodziewanie objęła prowadzenie w tym meczu. W 58. minucie Nono zagrał do Martina Remacle’a, a Belg z kilku metrów pokonał 19-letniego Sławomira Abramowicza.

Gospodarze zdobyli bramkę na 1:1 w 80. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Afimico Pululu.

Regulaminowy czas gry nie wyłonił zwycięzcy, więc potrzebna będzie dogrywka i ewentualnie rzuty karne.

Swoją przygodę z Weszło, a w zasadzie z Weszło Junior, z którym jest związany od pięciu lat, rozpoczął od zagranicznego reportażu. Co prawda z oddalonej o kilkanaście kilometrów od polskiej granicy Karwiny, ale to już szczegół. Ma ten problem, że naprawdę za żadną drużynę nie trzyma kciuków, chociaż czasem może i by chciał.