Jakub Kiwior i Łukasz Skorupski wyróżnieni przez włoską prasę

Arkadiusz Prosowski

Opracowanie:Arkadiusz Prosowski

27 lutego 2024, 12:41 • 1 min czytania 1 komentarz

Polscy zawodnicy zostali wyróżnieni przez dziennikarzy „La Gazzetta dello Sport”, którzy umieścili ich w jedenastce tygodnia.

Jakub Kiwior i Łukasz Skorupski zanotowali udane występy w swoich zespołach. Ten pierwszy błysnął w wygranym 4:1 spotkaniu z Newcastle, zapewniając bezpieczeństwo w defensywie i zdobywając bramkę w 69. minucie. Skorupski natomiast dobrze się pokazał w starciu Bolonii z Hellasem Weroną, gdy zatrzymał groźny strzał Gustava Isaksena, zachował czyste konto i przyczynił się do kompletu punktów swojej drużyny.

Nie dziwi zatem, że obydwaj wyróżnieni zostali w jedenastce tygodnia według „La Gazzetta dello Sport”. Tak prezentuje się całe zestawienie:

Łukasz Skorupski, Jules Kounde, Calvin Bassey, Maxence Lacroix, Jakub Kiwior, Douglas Luiz, Santi Comesana, Mahdi Camara, Paulo Dybala, Harry Kane, Rafael Leao.

Jako uważny obserwator futbolowej gorączki, oglądam mecze w całkowitym spokoju minimum do 80 minuty. Jestem wyznawcą kościoła pod wezwaniem Zinedine Zidane'a.