Kolejny gol Benedyczaka! Polak łapie formę w Serie B [WIDEO]

Arkadiusz Prosowski

Autor:Arkadiusz Prosowski

24 lutego 2024, 18:29 • 1 min czytania 0 komentarzy

Adrian Benedyczak zaczął prezentować się naprawdę doskonale i nie może przestać strzelać. Już w trzeciej minucie dzisiejszego spotkania jego Parmy z Como, Polak bez większych problemów zdobył gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Rywale zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Bez względu na ostateczny rezultat meczu, trzeba docenić ostatnie występy naszego napastnika, który, wliczając to dzisiejsze spotkanie z Como, w trzech ostatnich starciach zdobył dwa gole i zanotował dwie asysty.

Liczby Benedyczaka na zapleczu Serie A świadczą o nim naprawdę dobrze. W tym sezonie Polak zdobył już 9 goli i wiele wskazuje na to, że bez większych problemów osiągnie dwucyfrową liczbę trafień.

Jako uważny obserwator futbolowej gorączki, oglądam mecze w całkowitym spokoju minimum do 80 minuty. Jestem wyznawcą kościoła pod wezwaniem Zinedine Zidane'a.