Media: Sebastian Kowalczyk nie trafi do Legii Warszawa

Konrad Modzel

19 lutego 2024, 13:01 • 2 min czytania

Reklama
Media: Sebastian Kowalczyk nie trafi do Legii Warszawa

W niedzielę gruchnęła wiadomość jakoby Legia Warszawa była blisko pozyskania Sebastiana Kowalczyka z Houston Dynamo. Taką informację podał Samuel Szczygielski z Meczyków. Dziś Mateusz Borek w programie Moc Futbolu na Kanale Sportowym, powołując się na rozmowę z agentem piłkarza, zdradził, że do tego transferu nie dojdzie.

Reklama

– Rozmawiałem wczoraj z Mariuszem Piekarskim (menedżer Sebastiana Kowalczyka), z którym też skontaktował się dyrektor sportowy Legii Warszawa, Jacek Zieliński. Po kilkudziesięciu godzinach funkcjonowania oferty od Legii Warszawa Sebastian Kowalczyk, doceniając zainteresowanie Legii, bardzo uprzejmie podziękował. Chce skoncentrować się na walce o pierwszy skład w drużynie z Teksasu w nadchodzącym sezonie MLS. Na dziś tego tematu nie ma. Kowalczyk nie będzie piłkarzem Legii – twierdzi Mateusz Borek.

Sebastian Kowalczyk trafił o Houston Dynamo jesienią ubiegłego roku z Pogoni Szczecin. Do tej pory rozegrał tam dziewięć spotkań i zaliczył asystę. Nie był pierwszym wyborem trenera. W Legii pojawiła się luka na pozycji ofensywnego pomocnika po odejściu Ernesta Muciego za 10 milionów euro do Besiktasu, a Kowalczyk mógłby ją wypełnić i zapewne mógłby liczyć na regularną grę.

Reklama

WIĘCEJ O LEGII WARSZAWA:

Fot. Newspix

 

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Ekstraklasa

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
1
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
7
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie