Krzysztof Piątek zmarnował rzut karny w meczu z Kayserisporem [WIDEO]

Arkadiusz Prosowski

Autor:Arkadiusz Prosowski

19 lutego 2024, 21:59 • 1 min czytania 8 komentarzy

Krzysztof Piątek dopiero co trzeci raz z rzędu został zawodnikiem miesiąca, ale wygląda na to, że jego limit szczęścia na ten moment się wyczerpał. 28-latek zmarnował rzut karny w spotkaniu z Kayserisporem.

Już na początku spotkania Kayserispor zadał dwa ciosy, trafiając do bramki w 9. i 15. minucie za sprawą Duckensa Nazon i Alego Karimiego. Obraz gry zmienił gol kontaktowy Deniza Turuca w 58. minucie, natomiast goście zdołali odpowiedzieć w 84. minucie. Pod sam koniec Basaksehir dał sobie nadzieję, ponownie łapiąc kontakt po bramce Hamzy Gurelera. W 12. minucie doliczonego czasu gry sędzia przyznał rzut karny drużynie gospodarzy, a do jego wykonania podszedł Krzysztof Piątek.

Bramkarz jednak idealnie rozczytał Polaka i pewnie obronił jego strzał:

Basaksehir przegrał ostatecznie 2:3. Drużyna Krzysztofa Piątka zajmuje po tym spotkaniu dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów.

Jako uważny obserwator futbolowej gorączki, oglądam mecze w całkowitym spokoju minimum do 80 minuty. Jestem wyznawcą kościoła pod wezwaniem Zinedine Zidane'a.