Spektakularne pudło Milika. Jak to nie wpadło?! [WIDEO]

Konrad Modzel

Opracowanie:Konrad Modzel

12 lutego 2024, 21:39 • 1 min czytania 5 komentarzy

O wielkim pechu może mówić Arkadiusz Milik. Napastnik Juventusu wybitnie spartolił dogodną okazję w meczu z Udinese. Jego drużyna niespodziewanie przegrywa 0:1.

Sensacyjnie to Udinese wyszło na prowadzenie za sprawą bramki Lautaro Giannettiego. Już jednak kilka minut później mogło, a nawet powinno być 1:1. Świetnie zagrali piłkarze Juve na boku – futbolówkę otrzymał Cambiaso, wpadł w pole karne i idealnie wyłożył piłkę Milikowi.

Co zrobił reprezentant Polski z wyśmienicie dograną piłką? Przestrzelił. Piłka po jego uderzeniu minęła bramkę przyjezdnych.

Arkadiusz Milik jeszcze przed przerwą ponownie znalazł się w niezłej sytuacji. Tym razem próbował uderzać głową, ale trafił wprost w bramkarza rywali.