Juventus strącił Inter z fotelu lidera. Vlahović z dubletem [WIDEO]

21 stycznia 2024, 22:54 • 1 min czytania 2 komentarze

Juventus pokonał Lecce 3:0. Dwie bramki strzelił Dusan Vlahović, jedno trafienie dołożył Bremer. Cały mecz zagrał Wojciech Szczęsny, a na ostatni kwadrans wszedł Arkadiusz Milik.

Łatwo, gładko i przyjemnie – tak wyglądały zawody z perspektywy piłkarzy Juve. Co prawda w pierwszej połowie bramek się nie doczekaliśmy, ale przewaga gości była bardzo widoczna. W drugiej połowie do dobrej gry, zawodnicy „Starej Damy” dołożyli skuteczność.

Dwa trafienia zapisał Dusan Vlahović, najpierw w 59. minucie z półwoleja wykończył podanie Andrei Cambiaso, a dziewięć minut później było już 2:0. Serbski napastnik główką pokonał bramkarze Lecce, podawał mu Weston McKennie.

Wynik ustalił na pięć minut przed końcem Bremer.

W końcówce pojawił się na placu Milik. Polski napastnik zastąpił 18-letniego Kenana Yildiza. Wygląda na to, że mimo trzech bramek strzelonych Frosinone w Pucharze Włoch, Milik jest trzecim napastnikiem w hierarchii Massimiliano Allegriego.

Juventus jest w tej chwili liderem. Klub z Turynu o punkt wyprzedził Inter.