Oficjalnie: Śląsk pożegnał Marcela Zyllę

Maciej Kurek

Autor:Maciej Kurek

15 stycznia 2024, 15:01 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Śląsk pożegnał Marcela Zyllę

Zimowe okienko transferowe to doskonała okazja do wietrzenia ekstraklasowych szaf. Lider Ekstraklasy  – Śląsk Wrocław – rozwiązał umowę Marcela Zylli, a więc piłkarza, z którego właściwie nie korzystano. 24-latek w tym sezonie zagrał ledwie dwa mecze, uzbierał 57 minut.

Reklama

Marcel Zylla opuszcza Śląsk Wrocław. Kontrakt pomocnika z wrocławskim klubem został rozwiązany za porozumieniem stron. Marcel, dziękujemy za grę dla Śląska i życzymy powodzenia w dalszej karierze! – czytamy w dzisiejszym komunikacie WKS-u.

Zylla rozegrał w tym sezonie dwa spotkania w Ekstraklasie i cztery mecze w trzecioligowych rezerwach Śląska. Na czwartym poziomie rozgrywkowym urodzony w Monachium Polak zanotował trzy asysty, ale potencjalnego pracodawcy będzie szukał nieco wyżej. Obecnie nie wiadomo, czy jakiś klub z Polski się zgłosi po ofensywnego pomocnika czy ten poszuka szczęścia za granicą.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ O ŚLĄSKU WROCŁAW:

Fot. Newspix

Maciej Kurek

Fan West Hamu a także całej Premier League od ponad 20 lat. Po godzinach miłośnik psów oraz pasjonat SEO i gry w padla.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank