Media: Legia planuje wypożyczyć Igora Strzałka

Maciej Kurek

Autor:Maciej Kurek

15 stycznia 2024, 15:43 • 1 min czytania 18 komentarzy

Igor Strzałek w poszukiwaniu minut może powędrować na półroczne wypożyczenie. Usługami pomocnika zainteresowana jest Stal Mielec, informuje Paweł Gołaszewski z Piłki NożnejPrawdy Futbolu.

Strzałek w obecnym sezonie wystąpił w 10 meczach. Błysnął we wrześniowym starciu z Górnikiem Zabrze, kiedy wszedł na ostatni kwadrans i dał Legii bramkę na wagę kompletu punktów.

W barwach Stali bez wątpienia będzie mógł liczyć na więcej minut. Trener Stali – Kamil Kiereś – z pewnością będzie stawiał na niego częściej, zwłaszcza, że pomocnik ma status młodzieżowca.

Łącznie w barwach Legii Strzałek rozegrał 26 spotkań. Zadebiutował w maju 2022 roku przeciwko Cracovii (3:0) w ostatniej kolejce sezonu 2021/22.