Podbeskidzie sprowadza nowego bramkarza

Maciej Kurek

Autor:Maciej Kurek

11 stycznia 2024, 15:06 • 1 min czytania

Reklama
Podbeskidzie sprowadza nowego bramkarza

Najlepszą obroną jest obrona. Podbeskidzie zdając sobie sprawę ze swojego beznadziejnego położenia w tabeli pierwszej ligi, ruszyło na zimowy rynek transferowy. Dziś do ekipy Górali dołączył bramkarz, Kacper Krzepisz.

Reklama

24-letni zawodnik trafia do Bielska-Białej z odległej Gdyni na zasadzie transferu definitywnego. Jego kontrakt z Podbeskidziem ma obowiązywać do końca tego sezonu, ale w umowie zawarto opcję przedłużenia o kolejny rok.

https://twitter.com/TSP_SA/status/1745408308788261292

Krzepiszowi na pewno bardzo zależało na transferze. W obecnym sezonie pierwszej ligi nie wystąpił nawet w jednym spotkaniu i zamienia Arkę na Podbeskidzie w poszukiwaniu rytmu meczowego.

Czytaj więcej na Weszło:

Reklama

Fot. Newspix

Maciej Kurek

Fan West Hamu a także całej Premier League od ponad 20 lat. Po godzinach miłośnik psów oraz pasjonat SEO i gry w padla.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
2
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Betclic 1. Liga

Reklama