Media: Górnik Zabrze próbuje ściągnąć brazylijskiego napastnika

redakcja

Autor:redakcja

27 grudnia 2023, 19:06 • 1 min czytania

Reklama
Media: Górnik Zabrze próbuje ściągnąć brazylijskiego napastnika

Górnik Zabrze szuka wzmocnień. Jak informuje „igol.pl”, klub wysłał zapytanie w sprawie brazylijskiego napastnika, który przeżywa właśnie najlepszy okres swojej kariery.

Reklama

Andre Luis jest obecnie kapitanem Moreirense FC. Reprezentuje barwy tego klubu od 16 października 2020 roku. W tym sezonie wystąpił łącznie w 17 spotkaniach, w których zanotował siedem trafień i dwie asysty. Mierzy 184 cm wzrostu i cechuje go dobra gra w powietrzu, a pięć bramek strzelił właśnie głową. Górnik Zabrze skontaktował się w sprawie pozyskania napastnika, lecz póki co warunki stawiane przez drugą stronę są zbyt wysokie. Polski klub może upatrywać swoich szans w kontrakcie Luisa, który kończy się już 30 czerwca 2024 roku.

Górnik Zabrze znajduje się obecnie na siódmym miejscu w tabeli z dorobkiem 26 punktów.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank