Media: Barcelona może zostać usunięta z Ligi Mistrzów

redakcja

Autor:redakcja

22 grudnia 2023, 15:01 • 1 min czytania

Reklama
Media: Barcelona może zostać usunięta z Ligi Mistrzów

Czasami w życiu bywa tak, że jeden problem finansowy powoduje kolejny. Jak donosi dziennik “Die Welt”, Barcelona naruszyła przepisy finansowe UEFA i grozi jej wykluczenie z Ligi Mistrzów. 

Reklama

Xavi nie przeżywa swojego najlepszego momentu w karierze. Jego drużyna dopiero co wymęczyła zwycięstwo z ostatnią w tabeli Almerią, chwilę temu skompromitowała się z Royal Antwerp, a teraz grozi im wykluczenie z Ligi Mistrzów. “Die Welt” donosi, że “Dumie Katalonii” brakuje przychodów bezpośrednio związanych z działalnością piłkarską, co wpłynęło na bardzo złą ocenę UEFA. Za kulisami podobno mówi się, że finanse klubu są w totalnej ruinie. Już w tej chwili wspomina się o około trzech latach wykluczenia. Warto nadmienić, że nie tyczy się to obecnych rozgrywek i Barcelona planowo rozegra starcie z Napoli.

Nowy rok Barcelona powita spotkaniem z Las Palmas, które odbędzie się 4 stycznia o godzinie 21:30.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank