Slisz: To nie tak, że muszę zimą odejść z Legii

redakcja

Autor:redakcja

20 grudnia 2023, 19:38 • 1 min czytania

Reklama
Slisz: To nie tak, że muszę zimą odejść z Legii

Bartosz Slisz w „Foot Trucku” wypowiedział się na temat ewentualnego zagranicznego transferu, do którego może dojść w zimowym okienku transferowym.

Reklama

Defensywny pomocnik ma za sobą naprawdę udany rok, w którym zdobył Puchar oraz Superpuchar Polski, a na dodatek zadebiutował w pierwszej reprezentacji. – Na pewno czuję się gotowy na to, żeby zrobić ten następny krok i czuję, że ten kolejny krok będzie dla mnie szansą na dalszy rozwój – powiedział były piłkarz m.in. ROW-u Rybnik czy Zagłębia Lubin.

Jak władze wicemistrzów Polski podchodzą do tematu transferu Slisza? – Myślę, że są tego świadome. Nie ma co ukrywać, że mój kontrakt z Legią nie jest zbyt długi i już został mi tylko rok, dlatego myślę, że dla Legii to też jest dobra szansa sprzedać mnie teraz w zimę. Ja też nie jestem taki, że muszę coś robić na siłę. Na pewno poczekam na idealną albo bardzo dobrą okazję i wtedy z niej skorzystam. To nie jest tak, że muszę odejść z klubu zimą i koniec kropka – tłumaczy 24-latek.

Gracze Legii Warszawa mają szansę zakończyć pierwszą część sezonu na podium. Żeby tak się stało, „Legioniści” muszą w ostatnim meczu pokonać Cracovię.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank