Milan gromi Monzę. Fantastyczna akcja przy bramce na 3:0 [WIDEO]

17 grudnia 2023, 16:31 • 1 min czytania 0 komentarzy

W meczu 16. kolejki trzeci w tabeli Milan mierzył się z Monzą. Rossoneri chcieli za wszelką cenę zadowolić kibiców po ostatniej porażce ligowej 2:3 z Atalantą po szalonym meczu. Zwycięstwo 3:0 może świadczyć o tym, że się udało.

Mimo iż spotkanie było dosyć wyrównane, to mediolańczycy już do przerwy prowadzili 2:0 po golach Reijndersa i 18-latka Jana Carlo Simicia. Jednak kibiców najbardziej zachwycił trzeci gol strzelony w 76. minucie przez Noah Okafora, a raczej poprzedzająca go akcja w trójkącie Reijnders-Giroud-Okafor.

Milan odnosząc dziesiąte ligowe zwycięstwo w tym sezonie umocnił się na trzecim miejscu w tabeli Serie A. Ma 32 punkty i do prowadzącego Interu traci sześć oczek (Inter ma jeden mecz rozegrany mniej).