Sergio Ramos znów stracił głowę. Kolejna czerwona kartka Hiszpana [WIDEO]

redakcja

Autor:redakcja

27 listopada 2023, 20:45 • 2 min czytania

Reklama
Sergio Ramos znów stracił głowę. Kolejna czerwona kartka Hiszpana [WIDEO]

37-latkowi znowu na chwilę odcięło prąd i trzydziesty raz w karierze został wyrzucony z boiska. Sergio Ramos obejrzał czerwoną kartkę w niedzielnym meczu ligowym z Realem Sociedad, przegranym przez Sevillę 1:2.

Reklama

Do zdarzenia doszło w 88. minucie, kiedy obrońca Sevilli wyciął przed polem karnym Braisa Mendeza, pomocnika Sociedad. Co ciekawe, sędzia Ortiz w pierwszej chwili wyciągnął z kieszeni żółtą kartkę, a z uwagi na fakt, że było to drugie takie upomnienie Ramosa w tym meczu, po chwili wyjął też czerwoną. Po protestach piłkarzy Sevilli i wezwaniu przed monitor VAR, arbiter zmienił decyzję i… pokazał byłemu zawodnikowi Realu Madryt bezpośrednią czerwoną kartkę, co oczywiście będzie miało wpływ na długość kary dla Hiszpana.

;

Sergio Ramos zobaczył czerwoną kartkę po raz trzydziesty w karierze i dwudziesty pierwszy w La Liga, co jest niechlubnym rekordem tej ligi. Ciekawostką jest fakt, że mimo rozegrania 180 meczów w reprezentacji Hiszpanii, to w jej barwach czerwonej kartki nie zobaczył ani razu.

Reklama

Wyrzucony z boiska za nadmierne protesty został też kapitan Sevilli Jesus Navas, a „Marca” przypomniała po meczu, że Sevilla jest hiszpańskim klubem z największą liczbą czerwonych kartek w historii. Jej piłkarze zobaczyli ich 347 w 2649 meczach.

WIĘCEJ O HISZPAŃSKIM FUTBOLU:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank