Napastnik Puszczy wypada na siedem tygodni. Nabawił się kontuzji podczas zgrupowania młodzieżówki

27 listopada 2023, 12:20 • 1 min czytania 0 komentarzy

Puszcza Niepołomice zaczęła regularnie punktować. Wygrała dwa ostatnie ligowe mecze i jej sytuacja w ligowej tabeli uległa poprawie. Pośród dobrych informacji kibicom Żubrów mogła umknąć jedna zła. Chodzi o kontuzję jednego z zawodników.

Mowa o urazie Jordana Majchrzaka. To piłkarz, który latem trafił do Puszczy z Legii na zasadzie wypożyczenia. Co ciekawe, w poprzednim sezonie Majchrzak był wypożyczony do Romy i nawet zdołał zadebiutować w meczu Serie A. Wszedł na ostatnie minuty meczu z Sassuolo, który klub z Rzymu przegrał 3-4.

W tym sezonie Jordan Majchrzak regularnie zbierał minuty w Puszczy Niepołomice – głównie jako zmiennik. Do tej pory uzbierał 11 meczów w Ekstraklasie i 2 w Pucharze Polski. Na kolejne będzie musiał jeszcze chwilę zaczekać. Młody napastnik podczas meczu reprezentacji Polski do lat 21 złamał obojczyk i potrzebny był zabieg. Wszystko wskazuje na to, że 19-letni zawodnik będzie pauzował przez około siedem tygodni. To w praktyce oznacza, że już w rundzie jesiennej nie zobaczymy go na boiskach Ekstraklasy.