Granada zwalnia trenera po porażce z Deportivo

redakcja

Autor:redakcja

26 listopada 2023, 16:47 • 1 min czytania

Reklama
Granada zwalnia trenera po porażce z Deportivo

Ciężki jest żywot trenera w piłce nożnej. Granada zwalnia Paco Lopeza, a powodem są niesatysfakcjonujące wyniki sportowe. 

Reklama

Hiszpański trener objął Granadę rok temu i wywalczył z nią awans. W tym sezonie jednak zespół obrał kurs powrotny, zajmując przedostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Porażka 1:3 z Deportivo Alaves była już o jedną za dużo, bowiem Granada wydała oficjalny komunikat o zwolnieniu trenera. 

Nie ma jeszcze potwierdzonych informacji o potencjalnych następcach, lecz “Cadena COPE” informuje, że blisko tego stanowiska jest Alexander Medina. 

Reklama

Paco Lopez w bieżącym sezonie poprowadził zespół w czternastu spotkaniach. Wygrał raz, cztery razy zremisował, natomiast dziewięć spotkań przegrał.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank