Bramka sezonu! Niesamowita przewrotka Garnacho [WIDEO]

26 listopada 2023, 18:16 • 1 min czytania 0 komentarzy

„Czerwone Diabły” prowadzą do przerwy 1:0 w starciu ligowym z Evertonem. Na samym początku spotkania w pięknym stylu pokazał się światu 19-letni Alejandro Garnacho, który strzelił zjawiskową bramkę z przewrotki po dośrodkowaniu Daloty.

Alejandro Garnacho nie kazał nam długo czekać na trafienia. Już w trzeciej minucie strzelił gola z przewrotki, który może okazać się najładniejszą bramką rozgrywek. To pierwszy gol tego piłkarza w bieżącym sezonie. Warto zwrócić uwagę, że po strzeleniu bramki Garnacho oddał hołd Cristiano Ronaldo.

Co ciekawe, Garnacho nie jest dziś najmłodszym piłkarzem „Czerwonych Diabłów”, bowiem na boisku zameldował się także 18-letni Kobbie Mainoo. W tym klubie był już niegdyś taki trener, który zdecydował się postawić na młodych.

Manchester United na ten moment zajmuje szóste miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 24 punktów. Liderem jest Arsenal, który zgromadził 30 oczek.