Termalica nie chce kibiców Wisły Kraków na swoim stadionie

redakcja

Autor:redakcja

20 listopada 2023, 20:58 • 1 min czytania

Reklama
Termalica nie chce kibiców Wisły Kraków na swoim stadionie

Decyzją gospodarzy spotkanie 17. kolejki I ligi, w którym Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie Wisłę Kraków, odbędzie się bez udziału kibiców gości. Taką informację podał Bartosz Karcz z „Gazety Krakowską”, którą potwierdził w klubie. 

Reklama

Mogę potwierdzić. Kibice Wisły w zorganizowanej grupie nie zostaną wpuszczeni na zbliżający się mecz – powiedział „Gazecie Krakowskiej” Andrzej Mizera rzecznik prasowy Termaliki. To spotkanie zaplanowane jest na 1 grudnia o godz. 20:30.

W tym sezonie fani „Białej Gwiazdy”, którzy lubią jeździć za swoją drużyną po całej Polsce, jak na razie nie mogą tego robić za często, gdyż większość klubów I ligi im tego zabrania, powołując się na troskę o bezpieczeństwo swoich kibiców i mieszkańców miasta.

WIĘCEJ O I LIDZE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank