Prawdopodobnie koniec sezonu dla Gaviego! Kontuzja zawodnika Barcelony [WIDEO]

19 listopada 2023, 22:11 • 2 min czytania 1 komentarz

Hiszpania mierzy się z Gruzją w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024. „La Roja” na ten moment prowadzi, lecz zła wiadomość dla kibiców reprezentacji i Barcelony jest taka, że z boiska zszedł kontuzjowany Gavi.

Spotkanie zaczęło się dobrze dla Hiszpanii, która objęła prowadzenie już w 4. minucie po golu Robina Normanda. Gruzja szybko odpowiedziała, bowiem w 10. minucie bramkę na remis strzelił Chwicza Kwaracchelia. Na kolejne trafienie czekaliśmy do drugiej połowy – Ferran Torres w 55. minucie strzelił na 2:1.

Po około dwudziestu minutach meczu z boiska zszedł Gavi, który doznał kontuzji.

Pierwsze prognozy są bardzo złe. Jak informują media, z badań wstępnych wynika, że Gavi zerwał więzadło krzyżowe przednie. Jeśli to się potwierdzi po badaniu rezonansem, zawodnik będzie poza grą przez ponad pół roku.

Pomocnik już wcześniej był opatrywany po ataku rywala, lecz wówczas zdołał jeszcze wrócić na boisko. Kilka minut później źle stanął po przyjęciu piłki, zobaczyliśmy grymas na jego twarzy i po chwili został zmieniony.

Barcelona zmierzy się już 25 listopada z Rayo. Zajmuje trzecią pozycję w tabeli z dorobkiem 30 punktów. Wygląda na to, że o fotel lidera będzie musiała walczyć bez Gaviego.