Selekcjoner Polski U-17: Jesteśmy zawiedzeni, bo chcieliśmy wygrać ten mecz

redakcja

Autor:redakcja

11 listopada 2023, 14:16 • 1 min czytania

Reklama
Selekcjoner Polski U-17: Jesteśmy zawiedzeni, bo chcieliśmy wygrać ten mecz

Reprezentanci Polski z rocznika 2006 rozpoczęli młodzieżowe mistrzostwa świata w Indonezji od porażki 0:1 z Japonią. Jak wyglądał ten mecz z perspektywy trenera Marcina Włodarskiego?

Reklama

Jedyną bramkę w sobotnim spotkaniu zdobył w 76. minucie Rento Takaoka, który pokonał dobrze dysponowanego tego dnia Michała Matysa. – Jesteśmy zawiedzeni, bo chcieliśmy wygrać ten mecz. Ruszyliśmy jak zawsze wysoko do przodu, mieliśmy swoje sytuacje, ale te sytuacje trzeba zamieniać na gole. Japończycy mieli swój moment, nawet dwa i w tych momentach oni byli w stanie strzelić bramkę – powiedział przed kamerami „TVP Sport” selekcjoner kadry do lat 17.

„Biało-czerwoni” ponownie wybiegną na boisko we wtorek, gdy zmierzą się z Senegalem. Na zakończenie fazy grupowej Polaków czeka starcie z Argentyną. – Na pewno Japończycy zaskoczyli nas trochę personaliami, natomiast sposobem gry absolutnie nie. Do momentu, gdy mieliśmy siłę, był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, natomiast później próbowaliśmy zmianami nadganiać, ale finalnie zawsze brakowało nam „pół tempa” i przez to przegraliśmy – dodał szkoleniowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank