Media: Legia Warszawa chciała sprowadzić byłego piłkarza Atletico Madryt

redakcja

Autor:redakcja

08 listopada 2023, 14:26 • 2 min czytania

Reklama
Media: Legia Warszawa chciała sprowadzić byłego piłkarza Atletico Madryt

Radosław Mozyrko, dyrektor działu skautingu Legii Warszawa przyznał, że stołeczna drużyna obserwowała latem… byłego piłkarza Atletico Madryt.

Reklama

– Rozmawialiśmy z trzema zawodnikami z Azji. To tematy, które mogą wrócić w ciągu kilku miesięcy czy roku. Tak było z Radovanem Pankovem. Negocjowaliśmy zimą, ale sprawa upadła. Latem wróciliśmy do rozmów i… Serb został naszym graczem – opisuje Mozyrko w rozmowie z TVP Sport.

– Nie jest tak, że skupiamy się na jednym czy dwóch krajach. Rozważamy często różne opcje. Tak było choćby przy poszukiwaniu środkowego obrońcy. Na celowniku był na przykład Javi Montero z tureckiego Beşiktaşu, ale ostatecznie sprawy potoczyły się inaczej.

Wspomniany defensor przebywa obecnie na wypożyczeniu w portugalskim klubie FC Arouca. Jego wartość rynkowa wynosi około 1,2 miliona euro.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank