Perfekcyjna kontra Sheffield United. Piękny gol z dystansu [WIDEO]

04 listopada 2023, 18:22 • 1 min czytania 1 komentarz

Cameron Archer jest jedną z najjaśniejszych postaci w Sheffield United, co potwierdził w starciu z ekipą Wolverhampton. 21-latek trafił do siatki, uderzając piłkę z około dwudziestu metrów.

Angielski napastnik otworzył wynik meczu dopiero po 72. minutach, oddając znakomite uderzenie zza „szesnastki”. Bramkarz był bez szans – zanim futbolówka wpadła do siatki, odbiła się jeszcze od poprzeczki, a następnie z dużą prędkością przekroczyła linię bramkową. Zobaczcie sami:

Warto zaznaczyć, że spotkanie między Sheffield United, a drużyną Wolves zakończyło się wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Na ostateczne rozstrzygnięcie musieliśmy poczekać jednak aż do dziesiątej minuty doliczonego czasu gry – to właśnie wtedy bramkę na 2:1 (z rzutu karnego) zdobył Oliver Norwood.