Kolejny problem Bayernu. Niepokojący uraz Matthijsa de Ligta

02 listopada 2023, 09:47 • 1 min czytania 0 komentarzy

Pucharowe starcie z ekipą FC Saarbruecken okazało się dla Bayernu Monachium podwójnie pechowe. Nie tylko ze względu na dotkliwą porażkę (1:2), ale także uraz lidera defensywy Bawarczyków – Matthijsa de Ligta.

Holender opuścił boisko już w 24. minucie wczorajszego spotkania, uporczywie trzymając się za kolano. Na nieszczęście dla fanów Bayernu, nie zobaczymy go więc w zbliżającym się meczu z Borussią Dortmund (04.11).

Obrońca ma w tym tygodniu przejść kompleksowe badania medyczne, które potwierdzą jego stan zdrowia. Thomas Tuchel zasugerował jednak, że dla De Ligta może być to początek dłuższej przerwy. Jak długiej? Zdaniem niemieckich mediów, sprawa ma wyjaśnić się już w najbliższych dniach.