Spore osłabienie Legii. Tomas Pekhart nie poleci do Mostaru!

redakcja

Autor:redakcja

25 października 2023, 11:36 • 1 min czytania

Reklama
Spore osłabienie Legii. Tomas Pekhart nie poleci do Mostaru!

Już jutro Legia Warszawa rozegra kolejny mecz w fazie grupowej Ligi Konferencji. Wiadomo, że polski zespół przystąpi do spotkania bez Tomasa Pekharta.

Reklama

Legia Warszawa rywalizuje w grupie E Ligi Konferencji. Ma już za sobą dwa spotkania. Polska drużyna wygrała w pierwszej kolejce z Aston Villą, a w drugiej okazała się gorsza od AZ Alkmaar. Tym razem zmierzy się ze Zrinjskim Mostar, który również ma koncie trzy punkty.

Legia zagra w tym meczu bez Tomasa Pekharta. Warszawski klub poinformował, że Czech nie poleci z zespołem do Bośni ze względu na nagły zabieg stomatologiczny.

Będzie to spore osłabienie dla drużyny Kosty Runjaicia. W tym sezonie wspomniany napastnik rozegrał już łącznie 20 spotkań dla Legii i zdobył 10 bramek.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ:

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank