Kilka lat temu grał w Śląsku, teraz jest poszukiwany przez policję

redakcja

Autor:redakcja

20 października 2023, 13:40 • 1 min czytania

Reklama
Kilka lat temu grał w Śląsku, teraz jest poszukiwany przez policję

Wydział Kryminalny KMP w Wałbrzychu wystawił list gończy za Michałem Bartkowiakiem, byłym piłkarzem Śląska Wrocław oraz Miedzi Legnica, który jest poszukiwany za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych.

Reklama

26-latek w przeszłości był uznawany za największy talent na Dolnym Śląsku, a w kadrach młodzieżowych występował wraz z Dawidem Kownackim i Bartłomiejem Drągowskim, którzy później zadebiutowali w seniorskiej reprezentacji.

Bartkowiak rozegrał łącznie kilkadziesiąt meczów na szczeblu centralnym (12 w Ekstraklasie), a jego profesjonalną piłkarską karierę zatrzymały m.in. problemy ze zdrowiem, o czym mówił w 2021 roku w rozmowie z naszą redakcją.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank