Guardiola: – Jestem na niego wściekły. Mam nadzieję, że czegoś go to nauczy

redakcja

Autor:redakcja

24 września 2023, 09:24 • 1 min czytania

Reklama
Guardiola: – Jestem na niego wściekły. Mam nadzieję, że czegoś go to nauczy

Menedżer Manchesteru City Pep Guardiola nie ukrywał złości po spotkaniu z Nottingham Forest. Pomimo zwycięstwa 2:0, kataloński trener szczególnie narzekał na jednego ze swoich podopiecznych – Rodriego.

Reklama

Jestem na niego wściekły. Nie lubię grać w osłabieniu z powodu naszych błędów. Mówiłem w przerwie: „Chłopaki, bądźcie ostrożni. Mamy komfortową sytuację, opanujcie emocje”. Niestety Rodri tego nie zrobił. Mam nadzieję, że czegoś go to nauczy – powiedział na konferencji prasowej po spotkaniu z Nottingham Forest Pep Guardiola, menedżer Manchesteru City.

Rodri wyleciał z boiska z czerwoną kartką już na początku drugiej połowy. Obywatele prowadzili wtedy 2:0 i taki wynik dowieźli do końca, ale mimo hiszpański pomocnik i tak otrzymał burę od swojego trenera. Z powodu wykluczenia 27-latek będzie pauzował w najbliższych ligowych spotkaniach, w tym w prestiżowym z Arsenalem.

Rodri to niesamowity zawodnik, ale lepiej powinien kontrolować emocje. Sztuka polega właśnie na tym. Ja tego nie robię, ale nie gram – dodał poddenerwowany Guardiola.

WIĘCEJ O ANGIELSKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank