Prezes Dinama Zagrzeb: Powrót Modricia? Zrobimy wszystko, co w naszej mocy

redakcja

Autor:redakcja

16 września 2023, 14:59 • 1 min czytania

Reklama
Prezes Dinama Zagrzeb: Powrót Modricia? Zrobimy wszystko, co w naszej mocy

Czy przed zakończeniem kariery Luka Modrić zaliczy jeszcze sentymentalny powrót na bałkańskie boiska? Prezes Dinama Zagrzeb, Vlatka Peras twierdzi, że jest to możliwe.

Reklama

– To ostatni rok umowy Luki – oczywiście, że zimą do niego zadzwonię. Jak Dinamo mogłoby nie chcieć powrotu Modricia? Nie mam z nim stałego kontaktu, ale znam jego rodzinę. Ten powrót miałby sens, zrobimy co w naszej mocy – stwierdził w krótkim wywiadzie dla serwisu „Meridianbet”.

Luka Modrić odszedł z Dinama Zagrzeb w lipcu 2008 roku. W barwach chorwackiej drużyny rozegrał 95 spotkań, w których zdobył 32 bramki i zaliczył 21 asyst.

[avatar size=”original” align=”center” link=”

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank