Media: Santos jest zadowolony z decyzji PZPN-u o jego zwolnieniu

redakcja

Autor:redakcja

13 września 2023, 19:25 • 1 min czytania

Reklama
Media: Santos jest zadowolony z decyzji PZPN-u o jego zwolnieniu

W środę 13 września Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że Fernando Santos nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski. Portugalski portal „Maisfutebola” informuje, że 68-latek jest zadowolony z tej decyzji, gdyż nie podobało mu się to, co zastał w Polsce.

Reklama

Fernando Santos odchodzi ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski po dziewięciu miesiącach pracy, w których rozegrał sześć spotkań: trzy wygrał i trzy przegrał. Zostawił kadrę na przedostatnim miejscu w grupie eliminacyjnej po pięciu kolejkach.

–  Jak udało się ustalić Maisfutebola z tej decyzji zadowolony jest także sam portugalski trener, który nie był usatysfakcjonowany tym, co zastał w polskiej federacji, rozczarował go poziom organizacji – czytamy w artykule na portugalskiej stronie.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala
Ekstraklasa

Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Jan Broda
2
Media: Szwarga ma nowy klub! Będzie asystentem w Ekstraklasie

Reprezentacja Polski

Reklama