Kiedyś zamienił Lecha na Legię, teraz kończy karierę

redakcja

Autor:redakcja

08 września 2023, 18:06 • 1 min czytania

Reklama
Kiedyś zamienił Lecha na Legię, teraz kończy karierę

Kasper Hamalainen kończy karierę, o czym poinformował za pośrednictwem swojego ostatniego klubu – TPS.

Reklama

Fin w Polsce występował w Lechu Poznań i Legii Warszawa w latach 2013-19. Zdobył cztery mistrzostwa kraju, dwa puchary oraz Superpuchar. Rozegrał 191 meczów, w których zdobył 54 bramki.

Pomysł zakończenia kariery w tym momencie zrodził się już dwa, trzy lata temu. W zasadzie jeszcze przed tym sezonem wiedziałem, że będzie to mój ostatni. Doszedłem do wniosku, że to właściwy czas, aby jako zawodnik opuścić boiska – powiedział 37-latek.

Reklama

Hamalainen to 63-krotny reprezentant Finlandii. Strzelił w kadrze narodowej dziewięć goli.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

foto. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank