Neymar: – W Paryżu przeżyliśmy z Messim piekło

redakcja

Autor:redakcja

03 września 2023, 19:26 • 1 min czytania

Reklama
Neymar: – W Paryżu przeżyliśmy z Messim piekło

Były piłkarz PSG Neymar podzielił się opinią o swoim okresie gry w Paryżu. Zgodził się ze słowami Leo Messiego, który stwierdził, że we Francji przeżył piekło.

Reklama

Messi trafił do nieba z reprezentacją Argentyny. Wygrał wszystko. W Paryżu żył w piekle. Mogę to śmiało powiedzieć, że przeżyliśmy tam piekło, zarówno on, jak i ja – powiedział na łamach „GeGlobo” Neymar.

Brazylijski napastnik trafił do Paryża w 2017 roku, czyli cztery lata wcześniej niż Leo Messi. Dla PSG rozegrał 173 spotkania, w których zdobył 118 bramek i zanotował 77 asyst. Zdobył klika trofeów z Les Parisiens, lecz wszystkie na krajowym podwórku. Nawet przyjście Argentyńczyka nie pomogło w przełamaniu tej niemocy. Teraz obu już w Paris Saint-Germain już nie ma i nie gryzą się w język, opowiadając o sezonach gry dla tego klubu.

Latem Messi przeniósł się do Interu Miami. Argentyńczyk świetnie czuje się w USA, co pokazuje na boisku, strzelając wiele goli i notując asysty. Neymar poszedł natomiast za dużymi pieniędzmi do Arabii Saudyjskiej, podpisując kontrakt z Al-Hilal.

WIĘCEJ O FRANCUSKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank