Fantastyczny gol z połowy Gieroby! Cieszynka również niczego sobie [WIDEO]

22 sierpnia 2023, 21:42 • 1 min czytania 11 komentarzy

Reprezentacja Polski do lat 17 pokonała 4:2 rówieśników z Gruzji w drugim meczu Pucharu Syrenki. Fantastyczną bramką z połowy boiska popisał się Stanisław Gieroba.

Choć to Gruzini jako pierwsi strzelili gola, to polska kadra do lat 17 zdołała w efektowny sposób odrobić straty i pokonać swoich rówieśników z Kaukazu 4:2. Dublet skompletował Stanisław Gieroba. Zawodnik Legii Warszawa pojawił się na murawie po przerwie, ale dał się zapamiętać kibicom oglądającym zmagania zawodników w Pucharze Syrenki. 16-latek popisał się fantastycznym uderzeniem z połowy boiska. Piłka po jego uderzeniu ugrzęzła w okienku bramki Saba Asanidze. Chwile po trafieniu mogliśmy oglądać równie efektowną cieszynkę w wykonaniu Gieroby, który z radości zrobił salto.

Po dwóch kolejkach Polacy zajmują pierwsze miejsce z kompletem punktów i 11 zdobytymi bramkami. Następne spotkanie rozegrają 24 sierpnia z Rumunią.